Zabawy dla panny młodej – zorganizuj profesjonalny wieczór panieński

Jest wiele zabaw, które można zagospodarować w czasie organizacji uroczystości dla przyszłej żony. Wieczory panieńskie nie powinny być zaledwie okazją do wypicia alkoholu i plotkowania z przyjaciółkami, gdyż na takie spotkanie wolno umówić się w każdy innym dzień w roku. Wieczór panieński ma obowiązek być imprezą rewelacyjną, a o jego atrakcyjności mogą zadecydować organizowane na nim zabawy i konkursy dla gości. Zająć się tym powinna postać, jaka zaaranżowała przyjęcie, inaczej na ogół najlepsza kumpela bądź też siostra. Do popularnych gier należy tzw. torebka – przyjaciółki panny młodej wkładają do gigantycznej torby po trzy najważniejsze przedmioty ze swojej torebki. Panna młoda powinna zgadnąć jaka z wyciągniętych z torby rzeczy przystaje do praktycznej koleżanki. Do innych konkursów można zaliczyć quiz dotyczący wiedzy o pannie młodej – zapytania przygotowuje najlepsza przyjaciółka, a wygrywa ta z obecnych na wieczorze panieńskim koleżanek, która poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi.

Można także ułożyć analogiczny test dla panny młodej, jaka będzie odpowiadać na pytania dotyczące jej przyszłego męża. Pomysłów na organizację unikalnego wieczoru dla przyszłej panny młodej jest ściśle mówiąc niezmiernie niemało. Wystarczy użyć wyobraźni lub też jeśli mamy zasobny portfel jesteśmy w stanie wynająć wprawną jednostkę, która zajmie się organizacją imprezy od początku do końca i zatrudni chippendales. Jednakże kiedy nie stać nas na taką usługę, jesteśmy w stanie skorzystać z tanich pomysłów osiągalnych w Internecie. Jedna z propozycji to zorganizowanie przyjęcia w przebraniach – wykorzystując określony motyw (np. z filmu, animacji).

Jeżeli ma być to przyjęcie podarek dla panny młodej, należałoby wcześniej przygotować także dla niej należyte przebranie. Innym ciekawym pomysłem jest zaproszenie do domu na wieczór masażystki bądź masażysty lub ewentualnie kosmetyczki, która w wprawny sposób zadba o przyszłą żonę – przetestuj propozycję na interesującą atrakcję na https://www.tancerzerotyczny.pl/. Wolno również zaprosić do domu tancerza, jaki wykona erotyczny taniec dla panny młodej oraz jej gości. Jeżeli wolimy wyjść na miasto warto wcześniej zarezerwować stolik w klubie, zapewnić sobie nietuzinkowy dojazd na imprezę dzięki wynajęciu limuzyny lub też wnieść do klubu humorystyczny tort w kształcie penisa, który na pewno rozweseli gości oraz samą pannę młodą.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz