Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań kartonowych o różnym wykorzystaniu

Produkcja wysokiej jakości opakowań z kartonu o dowolnym wykorzystaniu jest przedmiotem prosperowania marki Waps – kart. Zakres usług firmy obejmuje: kratownice kartonowe o dowolnych parametrach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka tekturowe, opakowania kartonowe, przekładki, wkłady i wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne oraz kartony na wymiar. Pudełka tekturowe dostępne są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania kartonowe konsumenci mogą zamawiać w standardowych lub w indywidualnych wymiarach. To samo dotyczy przekładek, zabezpieczających asortyment podczas przewozu i magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u tego wytwórcy na pewno zwrócą uwagę.

Podobnie jak: standy, stojaki czy potykacze. Ze względu na to, że firma posiada duży park maszynowy, żadne zlecenie nie jest wyzwaniem dla osób w tej firmie zatrudnionych. Zleceniodawcy mogą spodziewać się, że wszystkie produkty będą stuprocentowo dostosowane do ich potrzeb. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy, co chce się spakować i można być pewnym, że zamówienie będzie zrobione stricte tak, jak się tego spodziewamy. Waps – kart zaopatruje klientów indywidualnych, jak i sklepy internetowe.

Solidne kartony zagwarantują wysoką ochronę dla tych towarów, jakie będą w nich przechowywane. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy są to rzeczy przewożone. Pod adresem https://waps-kart.pl/wycena można poznać właściwości określonych towarów.

Można także zamówić wykonane na sposób indywidualny opakowania z tektury, o dowolnym rozmiarze i kształcie. Jeszcze przed realizacją zlecenia klient może zobaczyć próbki testowe i dopiero gdy je zaakceptuje, zlecenie będzie dla niego wykonane. Klienci mogą zamawiać: kartony przeprowadzkowe, opakowania promocyjne, pudełka z tektury do domu lub do biura, opakowania transportowe a także opakowania ochraniające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W kartonach można transportować wiele produktów: od sprzętu agd przez jedzenie aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz