Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Wykwalifikowani specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. proponują całodobowe pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie wulkanizator 24h realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, reparację ogumienia metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą tradycyjną albo proszkową, a także sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Kiedy zaś wady opony w ciężarówce są bardzo poważne, można w serwisie od razu kupić nowe opony i skorzystać z opcji ich montażu przez ekspertów. Opony będą dobrane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczep.

Jeżeli w takim razie tylko kierowca na trasie ma problem z ogumieniem, musi skontaktować z serwisem. Im prędzej opony zostaną naprawione albo zmienione, tym korzystniej oddziałuje to na dobre imię przewoźnika. Numer podany jest na witrynie www, a więc nikt nie będzie mieć problemu z nawiązaniem kontaktu. Działający mobilnie serwis dla ciężarówek proponuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, jak i naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do właściwego warsztatu.

Naprawa albo wymiana opon to domena wskazanej marki. Wyważanie kół również zrobione jest tak szybko jak to możliwe. Dobrze jest zapoznać się z witryną serwisu, żeby przekonać się do proponowanych usług. Opony w ciężarówkach narażone są na większe obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma zbyt dużo serwisów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą opon w tirach.

Dlatego opcja zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców atrakcyjna. Ogromna wiedza, umiejętności specjalistów oraz indywidualne podejście do zgłaszanych usterek przyczyniają się do tego, że firma jest polecana wśród kierowców tirów.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz