Wycinanie blach w zakładzie AL – TER

Cięcie laserowe realizowane przez firmę AL – TER to usługa z jakiej często klienci korzystają w tym zakładzie. Można decydować się na to, by w taki sposób obróbce poddać różne materiały. Co ważne, nie jest potem po wykonanej usłudze potrzebna jakakolwiek obróbka końcowa. Uszczelnione mogą być nawet końcówki tkanin syntetycznych lub dywanów. Ich krawędzie będą ochronione przed strzępieniem się. Powstałe w czasie cięcia szczeliny będą tylko trochę większe od samej wiązki laserowej. To pozwala na wycięcie nawet wyjątkowo skomplikowanych kształtów i realizowanie niestandardowych zleceń. Z tego powodu reguły dla każdej współpracy wyznaczane są indywidualnie.

Maszyny zastosowane do spawanie stali nierdzewnej nie zużywają się, wobec czego koszty wykonania zlecenia są także niższe. Ze szczegółową listą materiałów nadających się do cięcia laserowego można zapoznać się na witrynie www. Poza cięciem można też zdecydować się na usługę znakowania albo grawerowania.

W trakcie grawerowania materiał jest silnie nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru oraz wytworzenia kontrastu albo do wyparowania oraz spalenia materiału. Dlatego grawerunek jest trwały oraz odporny na ścieranie. Znakowanie laserowe to natomiast znakowanie materiałów przy wykorzystaniu wiązki lasera. Duża dokładność pozwoli uzyskać dokładne grafiki.

Na stronie można także sprawdzać przykładowe realizacje i przekonać się, że współpraca będzie opłacalna. Szczegóły wyznacza się indywidualnie. Kiedy przedsiębiorca przynajmniej raz zdecydowany jest na to, żeby we wskazanej firmie zrealizować usługi, to będzie miał ochotę to też zrobić przy kolejnej okazji. W nowoczesnym parku maszynowym zlecenia są wykonywane pod nadzorem wykwalifikowanych ekspertów, co gwarantuje ich dokładność i terminowość. Nowoczesny sprzęt pozwoli na obróbkę różnych formatów i realizowanie trudnych zamówień.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz