Wszechstronna propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD

Wszechstronna propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD to zajęcia organizowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chce się rozwijać ruchowo oraz tanecznie może zobaczyć, co jest do wyboru. Program nauka baletu dla dzieci przygotowany jest pod kątem stopnia zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala poczuć im się swobodnie.

Dokładny rozkład zajęć wraz z ich opisem znajduje się na stronie internetowej. Można na niej również przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Oferta studia tańca poszerzona jest także o prezentacje z tańców, jakie mogą być przygotowane na osiemnastkę, bądź jako pokaz na zabawę weselną. W spokojnej atmosferze każdy ma okazję rozwinąć swoje zdolności w tańcu. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla dzieci, czy zajęcia dla dorosłych. Jeśli ktoś chce podszlifować swoje kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. Dodatkowo na zajęcia mogą także wpisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca.

Jeżeli ktoś poszukuje niebanalnego prezentu dla najbliższych, to może wybrać zajęcia urodzinowe. Szkoła tańca zajmuje się też zorganizowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu i ciekawych zajęć z animatorem. W propozycji umieszczona jest również możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto zastanawia się nad tym, żeby wynająć salę, również ma taką opcję. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami studia tańca. Szczegółowy kosztorys wszystkich świadczeń zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Na treningi można umówić się dzwoniąc albo za pomocą formularza kontaktowego.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, by każdy mógł się czuć swobodniej. Zajęcia przebiegają w dziesięcioosobowych grupach, co może sprzyjać budowaniu społeczności. Każdy, kto chce się rozwinąć na kilku płaszczyznach, musi zapisać się na zajęcia dokładnie w takim studio. O tym, jak wiele dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na witrynie www.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz