Wiodące w branży kamery termowizyjne, wyznaczone do wykrywania gorączki

Najbardziej znane w branży kamery termowizyjne, dedykowane do wykrywania podwyższonej temperatury scharakteryzowane są przez dystrybutora AUTEMO na witrynie www. Dokładne charakterystyki oraz specyfikacje techniczne umożliwiają klientom zdecydować się jakie wśród typów wytypować. A dostępne pozostają: monitoring termowizyjny do wykrycia osób z gorączką ATM – T5, znajdująca zastosowanie w przemyśle kamera termowizyjna z możliwymi do wymienienia obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS jak i stacjonarna kamera termowizyjna XI400. Medyczne kamery termowizyjne jest w głównej mierze ceniona za prędkość dokonywanych pomiarów i sposobność szybkiego wyselekcjonowania osób z objawami choroby pośród osób nie wykazujących objawów.

Dobrze będzie zdecydować się na komplety do pomiarów, opierające się na algorytmach sztucznej inteligencji. Umożliwiają termowizyjny monitoring osób pod kątem
wykrywania objawów podwyższonej temperatury. Kamery umożliwiają automatyczne wykrywanie twarzy, również u osób posiadających maski. Dostępny jest kilkupunktowy pomiar temperaturowy z funkcją zarchiwizowania i alarmu.

Każde z wyróżnionych urządzeń jest stosownie opisane, wyznaczone są jego specyfikacje oraz mocne strony i wady. Na tej podstawie można wybrać optymalny do przewidywanych zastosowań sprzęt. Kiedy natomiast ktoś będzie mieć jakieś pytania, to może skontaktować się z AUTEMO, by podjąć finalną decyzję po udziale w rzeczowej konsultacji.

Działające na podstawie automatycznych funkcji zestawy, bazujące na innowacyjnym oprogramowaniu posiadają wiele funkcjonalności. Dobrze będzie z nimi obeznać się szczegółowo. Opublikowane opisy kamer termowizyjnych, zaprojektowanych do pomiarów gorączki przydadzą się konsumentom, jacy chcą doinformować się, co wpływa na poziom przeprowadzonych odczytów a także niezawodność wykrywania osób z symptomami gorączki. Cechy kamer termowizyjnych, przeznaczonych do pomiarów gorączki pokazują, jakich kupujący w danej chwili wymaga.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz