Usługi komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu Dawida Strzeleckiego

Świadczenia komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu Dawida Strzeleckiego to usługi profesjonalne. Sprawne działania sprawiają, że zleceniodawcy, jacy dotychczas korzystali z jego usług są z tego zadowoleni. Wiedza i doświadczenie, jakimi włada komornik zawiercie oddziałują na jego merytoryczne podejście. W rezultacie, jego kancelaria w krótkim czasie stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych na Śląsku. Komornik zarządza kancelarią nowocześnie, mając świadomość tego, jak dynamiczne metamorfozy obecnie zachodzą.

Z tego względu też wprowadzany jest w kancelarii doskonale prosperujący system informatyczny. Dedykowane oprogramowanie pozwala na sprawne pozyskanie istotnych dla danego postępowania egzekucyjnego wiadomości. Rzetelne działania są regularnie monitorowane, a klienci też mają do całości dostęp w każdej chwili. Komornik taki ma uprawnienia do prowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciw dłużnikom z całego obszaru właściwości apelacji katowickiej.

Zajmuje się on prowadzeniem postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających, jakie mają na celu zrealizowanie tytułów wykonawczych. Wiodące usługi z jakich można korzystać w kancelarii to: egzekucja świadczeń finansowych, doręczenia na zarządzenie Sądu, egzekucja świadczeń niepieniężnych, protokół stanu faktycznego, zabezpieczenie roszczeń oraz nadzór nad licytacją. Kancelaria ma wgląd do Ognivo, umożliwiającego bezpieczną komunikację między bankiem a komornikiem.

Dlatego umożliwione jest terminowe przesyłanie pytań o rachunki bankowe dłużnika oraz o ich elektroniczne zajęcie. Zapytanie nie domaga się wpłaty zaliczki. Dodatkowo kancelaria ma też dostęp do Elektronicznego Postępowania Upominawczego, co pozwala na kierowanie wniosków egzekucyjnych do komornika za pośrednictwem platformy e – sądu. EPU ID kancelarii interesanci mogą znaleźć w informacjach kontaktowych na witrynie. EKW umożliwią z kolei uzyskanie wiadomości o nieruchomościach dłużnika procedurą pytań wysłanych drogą elektroniczną.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz