Szybkie oraz precyzyjne pomiary ozonu w powietrzu

Szybkie i dokładne pomiary ozonu w powietrzu są możliwe, gdy przedsiębiorcy zaopatrzą się w czujniki ozonu w powietrzu od zakładu Ozon Food. Ozonowanie wnętrz jest znacznie częściej stosowane, szczególnie w branży spożywczej. Nie tylko albowiem odświeża się powietrze, lecz głównie je zdezynfekuje. Można pozbyć się z otoczenia grzybów, bakterii, pleśni, bądź innych drobnoustrojów, a także brzydkich zapachów.

Wskazane czujniki pozwalają każdorazowo właściwie oceniać wykorzystanie ozonu. Klienci mogą skorzystać też z licznych rozwiązań dodatkowych. Nad wyraz wysoka precyzja oraz uzyskanie danych w czasie rzeczywistym to spore walory osprzętu firmy Ozon Food. Urządzenia o kompaktowej konstrukcji mają perfekcyjne wskaźniki użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma perfekcyjne właściwości powiązane z użytkowaniem. Jego precyzyjne działanie oddziałuje na dalszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo zastosowania. W głównej mierze będzie nadawać się do małych zakładów z branży spożywczej. To zamawiający podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chce mieć ich parę. Dostosowanie do licznych wskaźników pracy, najwyższa wodoszczelność oraz wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to zalety sprzętu. Ozon Food przeprowadza cykliczne przeglądy mierników, żeby kupujący miał gwarancję, że są one sprawne.

Czujniki są skalibrowane na indywidualnych zasadach, a jeżeli konieczny jest ich serwis, wszystko przebiega bez przeszkód. Szczegółowa specyfikacja produktu opublikowana jest na stronie. Ozon Food proponuje 2 modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 oraz czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu wymaga wcześniejszego wykorzystania czujnika, gdyż efektywność uzależniona jest od zagęszczenia. Jeżeli ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem niebezpiecznym dla zdrowia i życia. O ile przedsiębiorcom zależy, by procesy technologiczne były efektywne i bezpieczne, to muszą przejrzeć ofertę.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz