Systemy ozonowania stworzone dla spersonalizowanych zastosowań

Ozonowanie żywności jako nowoczesne rozwiązanie na rynku spożywczym jest również coraz bardziej cenione w Polsce. Przedsiębiorstwo Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje dzięki jakim umożliwione jest zrealizowanie właśnie tego typu usług. Inżynierowie nie bez powodu prezentują wykorzystanie takiej możliwości jako: zamianę tlenu na zyski.

System dla każdej firmy opracowany jest indywidualnie, a więc można spodziewać się odpowiednich korzyści. Każda z instalacji będzie dopasowana do tego, co jest konieczne w konkretnym zakładzie. W efekcie, cała obsługa linii oraz obróbka produktu może być wydajna. W firmie będzie mniej przestojów, zapanują lepsze warunki pod kątem higieny oraz zmniejszą się koszty dezynfekcji.

Zyskuje na tym nie tylko nabywca, czyli konkretna firma, ale też konsumenci, którzy otrzymają zdrowe wyroby. Zastosowanie ozonu powoduje, że dane wyroby będą sterylniejsze, lepiej utrzymane i świeże. Zakład robiąc użytek z instalacji zużyje mniej wody i prądu, co jest zarówno korzystne finansowo, jak i ekologiczne. Korzystają: wytwórca żywności, konsument oraz przyroda. Autorskie, niezawodnie funkcjonujące systemy ozonowania przygotowane w firmowym laboratorium są zawsze przygotowane na bazie tego, jakie są oczekiwania w wybranej firmie.

Dlatego w czasie uzgodnienia wszystkiego trzeba precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania a także to, jak na co dzień wygląda praca na terenie zakładu. Docelowo instalacja będzie wykonana w taki sposób, jak oczekują tego właściciele, ale też pracownicy firmy. Można z uwagi na to oczekiwać również na zaoszczędzenie a także na przewagę nad konkurentami. Instalacje podzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną zawierają modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to z kolei: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 oraz system KAO – 05/12.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz