Specjalista, który będzie zajmować się wszechstronnie witryną internetową

Kris Gomula to specjalista, który zajmie się wszechstronnie stroną online. Polski pozycjoner ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w agencjach SEO rodzimych, ale też międzynarodowych. Po wdrożeniu konkretnych czynności z obszaru SEO strona klienta będzie bez zarzutu. Uzyskanie dużego ruchu na stronie będzie przekładać się na lepsze wyniki sprzedaży oraz na zainteresowanie daną marką.

Specjalista SEO skontroluje witrynę online, a po dogłębnym audycie zajmie się ulepszeniem tych elementów, jakie trzeba poprawiać. Wycena za tak wszechstronne działania Search Engine Optimization zależy od faktu, jak sporo na witrynie będzie potrzeba zmienić oraz od faktu, w jakiej dyscyplinie prosperuje zleceniodawca. Consultor SEO proponująca indywidualną kalkulację kosztów jest atrakcyjna dla klientów.

Specjalista posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim. Może udzielać pomocy klientom z Chile, jak i z innych państw. Wszechstronne metody Search Engine Optimization, gwarantują klientom duży ruch na stronie. Kris Gomula ma wykształcenie z web designu oraz z marketingu i zarządzania. Ten ekspert będzie zajmować się nie tylko SEO, lecz też reklamą. Głównie zajmie się polepszeniem budowy określonej witryny, po to, aby nawigacja była prostsza. W efekcie, internauci będą zachęceni do zakupu asortymentu, poznawania artykułów, korzystania z określonych świadczeń, czy też przeglądania wszystkich podstron.

Będą również polecać konkretną stronę innym osobom z grupy docelowej. Obszary prosperowania Krisa Gomuli to: optymalizacja, budowanie linków, analizy SEO, User Experience, User Interface, marketing treści, CRO, strategie AdWords, e – mail marketing, kampanie wykorzystywane w mediach społecznościowych, analiza online. Można zauważyć więc, że strona będzie perfekcyjna pod każdym względem. I to przekonuje do nawiązania współpracy. Ten ekspert umieści stronę firmy na szczycie rezultatów poszukiwań.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz