Serwis informacyjny i ogłoszeniowy dla osób mieszkających w Nowym Sączu

Portal informacyjny i ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza, czyli Portal Nowy Sącz to serwis w sieci, jakiemu opłaca się przyglądać bliżej. Posty publikowane są regularnie a także odnoszą się do licznych rodzajów wydarzeń. Ktoś, kto zapisze się do newslettera będzie jeszcze bardziej szczegółowo doinformowany o tym, co dzieje się w nowy sącz i sporo na tym zyska. Często odwiedzanym działem jest kategoria z aktualnościami. Następnie, często sprawdzane są imprezy, kulturalne oraz sportowe.

Sporo osób przegląda galerie ze zdjęciami z poszczególnych zdarzeń. Ponadto, w kategorii wideo można zapoznać się z filmami z różnych wydarzeń kulturalnych. Spore zainteresowanie rodzi dział z anonsami. Zakładanie konta pozwoli nie tylko na dodawanie ogłoszeń oraz pozwala zajrzeć do swoich wcześniejszych anonsów.

Internauci wymieniają się komentarzami z innymi użytkownikami. Żeby natomiast wyszukać ogłoszenia odnośnie tego, co w danym czasie nas interesuje, wystarczy zapisać słowa kluczowe w umieszczoną w widocznym miejscu lupkę. Anonse dodawane są w kategoriach jakimi są: motoryzacja, nieruchomości, praca, dom oraz ogródek, sprzęt elektroniczny, moda, zwierzęta, artykuły dziecięce, hand made, sport oraz zamiłowania, muzyka i edukacja, usługi i firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są także funkcje dodatkowe.

Funkcja oglądania archiwów z dotychczasowych wydarzeń mających miejsce w Nowym Sączu jest godna uwagi dla redaktorów, którzy w gazecie lokalnych mają chęć zapisywać to, co dzieje się w Nowym Sączu na bieżąco. Osoby mieszkające w Nowym Sączu mają ochotę powrócić do tych zdarzeń, w jakich już wzięli udział, przeglądając zdjęcia i nagrania. W dodatku, można też pogłębić interakcje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a. Można skomentować eventy w których wzięło się udział jak i wymieniać spostrzeżeniami z innymi uczestnikami wydarzeń. Serwis Nowy Sącz jest stroną rozbudowaną.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz