Samodzielnie zrobione kartki świąteczne a także sporo pozostałych uroczych prezentów

Ręcznie wykonane kartki świąteczne oraz dużo pozostałych godnych zauważenia prezentów zaoferowanych jest klientom pracowni Decoris. Sprzedawane kartki są przygotowywane oddzielnie i przed wysłaniem zamawiający dostaje szkic do akceptacji. Poza kartkami można także w ramach pomysł na prezent na mikołajki dobrać inne spersonalizowane podarunki: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty i kawy z wizerunkiem marki. Można takie gadżety kupować pojedynczo lub wybrać jako świąteczny zestaw.

Wszystkie podarunki są samodzielnie spakowane, dzięki czemu od razu nadają się do podarowania. To doskonała opcja dla osób poszukujących kreatywnych pomysłów na prezent, zarówno dla najbliższych, jak i dla współpracowników, czy klientów biznesowych. Internauci chętnie kupują słodkie komplety prezentowe z bombonierkami, zestawy z herbatą, kawą i filiżanką, albo zestawy na Święta z akcesoriami do piwa, wina lub whisky. Ostatni komplet polecany jest dla mężczyzn. Dla pań dedykowane są zestawy z rękawiczkami, termoforkami, bądź designerskimi skarpetkami. Obdarowanie bliskich takim prezentem zrobi świetne wrażenie.

Tym bardziej, że te podarunki są produktami najwyższej jakości. Często zamawiane są w Decoris kartki. Unowocześnione wzornictwo oddaje klimat bożonarodzeniowy i pozwala wejść w uroczysty czas Bożego Narodzenia. Wybierać można wśród kartek świątecznych: welurowych, złoconych, kartek – pudełek, z magnesem lub z zawieszką na choinkę, w kształcie kokardki, wiankach, nowocześnie zaprojektowanych, wycinanych laserowo, tłoczonych, w stylu retro lub w stylu natural. Z projektantami omawia się wzornictwo, wybarwienie oraz całościową prezencję kartek. Klienci cenią to, że mają okazję składać zamówienie spersonalizowane. Warto zamówienia świąteczne składać właśnie w tej pracowni. Wszystko odbędzie się tutaj rzetelnie, od chwili składania zamówienia aż po jego wysyłkę.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz