Perfekcyjnie wyposażony gabinet urologiczny Michała Jurasza

Bardzo dobrze wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza razem z higieniczną i wyposażoną w innowacyjny sprzęt salą do przeprowadzania zabiegów są najlepszymi dowodami na to, że w miejscu tym opłaca się podejmować leczenie i będzie się odpowiednio zaopiekowanym.

Naturalnie, w pierwszej kolejności ważne są kompetencje specjalisty. Zaawansowany pod kątem technologii sprzęt umożliwia precyzyjną diagnozę. Ekspert korzysta z najlepszego aparatu do USG, niezbędnego do diagnozy pęcherza, nerek, prostaty oraz jąder. Na wyposażeniu znajduje się również urządzenie do elektrokoagulacji, laser i narzędzia chirurgiczne, potrzebne do wykonywania zabiegów ambulatoryjnych. Po dokładnej diagnostyce dalsze postępowanie jest zaplanowane, a pacjent stale powiadamiany jest o tym, jak będzie przebiegać jego leczenie.

Pacjenci poczują się zaopiekowani zarówno pod względem lekarskim, jak i komfortu psychicznego. W trakcie każdej interwencji https://michaljurasz.pl/ wszystko jest dla nich zrozumiałe. W gabinecie zrealizowana jest kompleksowa diagnostyka urologiczna, obejmująca: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, a także badanie USG układu moczowo – płciowego. O tym, jak przyszykować się do badania chorzy informowani są z wyprzedzeniem. W zakresie działającego ambulatorium wykonywane są również zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma spore doświadczenie w zastosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a szczególnie metod laparoskopowych. Jest w stanie również właściwie zdiagnozować, a potem poprowadzić leczenie chorób nowotworowych układu moczowego. O jego doświadczeniu można dowiedzieć się z witryny placówki medycznej. Przed podejmowaniem kroków medycznych urolog zaznajamia się z historią choroby danej osoby. Holistyczne podejście doprowadza do tego, że pacjenci szybciej cieszą się zdrowiem lub łagodnie przechodzą symptomy choroby. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej lekarz dokształcał się w technikach laparoskopowych, jak i tradycyjnych.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz