Odblokowanie wewnętrznej energii

Praca nad samym sobą, wewnętrzne udoskonalanie się, otwieranie się umysłem na nowe informacje i doznania, praktykowane jest i celebrowane w wielu kulturach. Człowiek nie powinien zatracać się w rzeczach materialnych i przyziemnych sprawach, gubić się we własnej tożsamości i gubić się we własnym ja. Owszem, życie jest takie jakie jest, każdy ma swoją pracę, wielu ma rodzinę, codzienne obowiązki, lecz w naszej naturze leży dążenie do doskonalenia siebie, do czerpania z nieskończonej, kosmicznej energii, której cząstkę ma każdy z nas w samym sobie, lecz często uśpioną, stłamszoną, przygniecioną problemami życia codziennego.

Wiele osób doświadczyło w życiu, w dzieciństwie, trudnych i traumatycznych przeżyć. Wiele osób przez te ciężkie przeżycia, których dziecięcy, czy młodzieńczy umysł nie był w stanie ogarnąć i z nimi sobie poradzić, zablokowało się w sobie, zablokowało energię, wygasiło ją, pozostając bez żaru, przygaszonym, zmęczonym życiem, bez sił i większego celu. Wiele z tych osób nie próbuje jednak z tym walczyć, nie próbuje tego odkręcić, pomóc sobie, zmienić coś w życiu i odzyskać wygaszoną energię.

Masaż tantryczny

Świetnym sposobem na uwolnienie energii, na dotarcie do własnego wnętrza, odblokowanie siebie i przełamanie barier, jest masaż tantryczny. Mowa tu oczywiście o tradycyjnym, zgodnym ze źródłowymi, staro-indyjskimi naukami masażu, który wykonują doświadczeni mistrzowie tantry, tacy jak chociażby Luna z Kala Luna Temple.

Odblokowanie Nadis i wzmocnienie przepływu energetycznego w ciele, uwolnienie z winy i wstydu, uświęcenie Ciała i Seksualności, to tylko niektóre z pozytywnych rzeczy jakie niesie ze sobą masaż tantryczny. Jeżeli nigdy nie doświadczyłeś takiego masażu, nigdy nie byłeś na takiej ceremonii, może warto sprawdzić, spróbować, może odmienisz swoje życie, może zaczniesz inaczej patrzyć na świat który Cię otacza i poczujesz znów to coś, czego nie odczuwałeś już bardzo dawno lub może nigdy. Nie obawiaj się, każda ceremonia, prowadzona jest w pełnym zaufaniu i szacunku. Na ceremonii masażu tantrycznego nie wydarzy się nigdy nic, na co nie wyrażasz ochoty. Wszystko odbywa się w zgodzie z twoją wolą i przyzwoleniem.

Dlaczego warto spróbować? Podczas ceremonii masażu tantrycznego Twoje ciało poprowadzone zostanie w błogość, ożywienie i uwolnienie, którego nigdy nie zapomnisz.

Doświadczysz głębokiej wewnętrznej spójności, wolności oraz mocy, jaką możesz w sobie poczuć.

Poznasz własne Ja, uwolnisz energię. Jeśli pragniesz przeżyć coś tak wspaniałego także z bliską Ci osobą i chciałbyś rozbudzić na nowo swój związek, możesz nauczyć się także tego, jak praktykować sex tantryczny i doświadczyć tego, czym jest seksualna samo zgodność ze sobą i zaprzestanie ściskania swojej osobowości, oraz uruchomienie poczucia własnej wartości.

(artykuł sponsorowany)

Zobacz też to:

1 Response

  1. Mateusz pisze:

    Poszukujesz sprawdzonego środka na potencję? Jeżeli tak, to od siebie mogę ci polecić sklep internetowy, gdzie bez problemu zamówisz lek na potencję bez recepty, szybko i dyskretnie. Często tam zamawiam.

Dodaj komentarz