Nowocześnie zaprojektowany a także bezpieczny w stosowaniu sprzęt fryzjerski

Hurtownia Progress oferuje wyspecjalizowany oraz bezpieczny w użytkowaniu osprzęt fryzjerski. To dzięki niemu właściciele atelier fryzjerskich mają okazję oferować stylizację włosów w dowolny sposób. Dzięki temu, można stworzyć wiele pięknych fryzur, a klienci i klientki będą usatysfakcjonowani z tego, że wszystko odbywa się przy użyciu nowoczesnego i bezawaryjnego sprzętu. Efekt stylizowania fryzur także będzie olśniewający. Każdy musi zainwestować w sprzęt fryzjerski wysokiej jakości, jaki od razu przekłada się na renomę konkretnego salonu. Do często nabywanych urządzeń wliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki i trymery. Niezawodne akcesoria będzie można wykorzystywać przez kilka lat, zapewniając komfort pracy wszystkim fryzjerom w danym salonie.

W hurtowni fryzjerskiej można zaopatrzyć się nie tylko w sprzęt fryzjerski, ale także w gadżety, które są potrzebne do jego prosperowania. Są to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty jak i rękawiczki termiczne. Każdy, kto dopasuje w hurtowni Progress sprzęt fryzjerski ma szansę zakupu spersonalizowanych gadżetów, dopasowanych do tego, jakim miejscem może dysponować fryzjer w zakładzie.

Ponadto, osprzęt będzie można dopasować także do wymiarów fryzjerek zatrudnionych w danym salonie. Unowocześniony sprzęt fryzjerski dostępny jest z gwarancją producencką. Można więc oczekiwać na jego bezawaryjne działanie przez długi czas. W przypadku, gdyby zamawiający miał jakiekolwiek wątpliwości odnośnie funkcjonowania określonego sprzętu, każdorazowo może go wysłać do producenta.

Punkt obsługi klientów jest w tym miejscu na imponującym poziomie. Prace naprawcze wykonywane są szybko, a więc nie należy się martwić, że na długo pozostanie się bez sprzętu w salonie. Konkretne gadżety można zakupić od renomowanych marek, sugerując się takimi parametrami jak: funkcje urządzenia, opcja zastosowania akcesoriów dodatkowych, wykorzystanie powłoki płytek, typ zasilania, bądź zakres mocy gadżetu.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz