Nowocześnie realizująca usługi firma szkoleniowa

Gamma to innowacyjnie wykonująca usługi firma szkoleniowa. Są one rozdzielone na: kompetencje miękkie oraz szkolenia eksperckie. Kompletna lista szkoleń udostępniona jest na stronie internetowej, wraz z terminarzem oraz charakterystyką poszczególnych opcji. Szkolenia powiązane z kompetencjami miękkimi odnoszą się do: szkolenia sprzedażowe, szkoleń z efektywności osobistej, szkoleń z zarządzania projektami, szkoleń HR, szkoleń z zakresu administracji publicznej.

Z kolei, szkolenia eksperckie obejmą dyscypliny takie jak: logistyka, transport i spedycja, hr, kadry i płace, prawo, nieruchomości i budownictwo, drogownictwo, energetyka i inwestycje, ochrona środowiska, szkolenia komputerowe, szkolenia finansowe, jak i szkolenia farmaceutyczne i kosmetyczne. Interesującą opcję w ofercie wskazanej firmy stanowią Akademie Szkoleniowe oraz Programy Liderskie. Jest to format rozwojowy łączący w sobie efektywność pracy podczas warsztatów online wraz z pełnym zaangażowaniem uczestników w czasie pomiędzy internetowymi warsztatami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, jak i orientacja na wyniki we wdrożeniu nowych metodyk, technik i praktyk skutkują rozwojem uczestników a także podwyższeniem umiejętności.

Rezultaty są zauważalne w dalszej realizacji obowiązków zawodowych. Cykle składające się z kilku warsztatów w nowatorski sposób pozwalają wykorzystać wiedzę i umiejętności kursantów w praktyce i bazują na wymianie doświadczeń przez peermentoring. Umiejętni trenerzy wybierają dużo narzędzi wspierających rozwój, koncentrując się także na team buildingu oraz wszechstronnych rozwiązaniach dla przedsiębiorstw. Uczestnicy kursów jakie przygotowuje podana firma szkoleniowa, jak i ich pracodawcy mogą też liczyć na zaprezentowanie rozwiązań dedykowanych. To dowodzi, że Gamma to rzetelna marka szkoleniowa, nastawiona na produktywność pracy kursantów.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz