Niewielki generator ozonu stworzony przez przedsiębiorstwo Ozon Food

Mający kompaktowe rozmiary generator ozonu stworzony przez przedsiębiorstwo Ozon Food, czyli GO – 02 to następny w kolejce generatory ozonu od wskazanego producenta. Złączona budowa oraz wiele możliwości konfiguracji pozwalają uzyskać idealne rezultaty. Sprawdzi się to tam, gdzie niezbędne są duże stężenia ozonu albo występuje dużo medium procesowego. Optymalna ilość ozonu powoduje, że żywność z pewnością się nie popsuje, ale będzie idealnie zdezynfekowana. Wskazany ozonatory może produkować ozon z powietrza, z tlenu albo z mieszanki Ozon Booster.

W zależności od przepływu medium, wydajność maszyny może wynieść od 6 do aż 350 g/h. Widełki dla mocy to od 100 W do 3,6 kW. Zakres temperatur, w jakim może działać niewielki model to od minus 45 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza. Generator wykona każde zadanie, jakie będzie dla niego przewidziane. Ozon Food to najwyższej jakości Polskie Systemy Ozonowania dla Przemysłu Spożywczego i Owocowo – Warzywnego. Inżynierowie, technolodzy żywności i inni specjaliści z branży spożywczej to osoby angażujące się w to, żeby budować oraz rozwijać systemy jakie gwarantują producentom żywności szansę zdobycia ekologicznej przewagi konkurencyjnej.

Ozonowanie żywności jest ogromną szansą dla żywności, dla przedsiębiorców z branży, a także dla konsumentów. Jest to korzystne dla środowiska naturalnego. Zastosowania, w jakich mogą być użyte generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne wykorzystanie. Przemysłowa woda ozonowana zapewnia stuprocentową świeżość produktów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się drobnoustrojów. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd i zapach. Stosując ozonatory nie korzysta się ze preparatów chemicznych. Jest to idealny sposób na rozwój swojej firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się decydować.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz