Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego

Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można kupić w sklepie Termolit, obok innych produktów takich jak złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker bądź rozwijaki do rur. Tak ogromny katalog i atrakcyjne kwoty za szafki natynkowe do rozdzielaczy, szafki natynkowe gwarantują usatysfakcjonowanie klientów. W katalogu produktów dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Ich sporą zaletą jest pamięć kształtu, niwelująca niebezpieczeństwo zgniatania lub niszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego w czasie robienia wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert wykonuje się w oparciu o branżowe standardy oraz normy bezpieczeństwa, dlatego są wytrzymałe, produktywne i bezawaryjne. Dostępne produkty, jakie można zakupić w hurtownia hydrauliczna przed przekazaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert złożone są z 3 warstw: bariery tlenowej, warstwy kleju oraz wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury stosowane są we wszystkich typach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza dystrybucją zaprezentowanych rur i pozostałych produktów otuliny do rur TERMOLIT zajmuje się układaniem ogrzewania podłogowego. Ponadto, propozycja handlowa sklepu obejmuje rury Pert – Al. – Pert, czyli rury z wielu warstw, wykonane z najwyższej jakości tworzywa. Używane w nich aluminium powoduje, że mają właściwości wskazane równocześnie dla rur zrobionych z metalu, ale i takich, które zrobione są z tworzyw sztucznych. Zaprezentowane rury można wykorzystywać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, ale też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w związku z tym wykorzystać w: instalacjach centralnego ogrzewania, instalacjach sprężonego powietrza, wewnętrznych instalacjach wodociągowych a także w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury łatwe w założeniu oraz ergonomiczne w standardowym wykorzystaniu. Uśredniony czas ich eksploatacji przy właściwej temperaturze wynosi nawet pięćdziesiąt lat.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz