Najważniejsze detale sali weselnej – organizacja imprezy

Jakakolwiek para młoda wybierając salę na zorganizowanie własnego ślubu powinna zwrócić szczególną uwagę na parę elementów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie taktowne by było by goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego i aby wypada było z tego powodu długo na nich wyczekiwać. Następną sprawą jest to, iż należy zwrócić uwagę na to czy dana sala jest wyekwipowana w ogrzewanie i klimatyzację. Wiele jest uzależnione od tego kiedy ma się odbyć wesele. Jeśli w zimę to na pewno nie będzie to przytulnie napomykane wesele jeśli goście będą marzli, a w lato że będą się nazbyt pocili lub byłoby im nad zwyczaj duszno. Kolejną rzeczą na jaką powinni zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma określone miejsce do palenia papierosów.

Generalnie wiadomo że w salach ślubnych nie wolno palić niemniej jednak musimy wziąć pod szczególną uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale weselne starają się spełniać tą potrzebę gości i najczęściej mają wyznaczone wyjątkowe miejsce na palarnię.

Jednakże należałoby o to zapytać, żeby się nie okazało, iż nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz. Następną dość istotną rzeczą jest to czy dana sala weselna ma ogród i prawdopodobny mini plac zabaw dla dzieci. Jeśli będziemy zapraszać zaledwie gości dorosłych to nie ma to znaczenia, niemniej jednak, jeśli będzie również sporo dzieci to wypadałoby oraz im zapewnić rozrywkę – więcej na domenie wesele świdnica. Powinniśmy także ujrzeć czy jest wystarczająco sporo miejsca na tańce, bo nie po to robi się wesele aby wszyscy siedzieli cały wieczór oraz noc tylko po to by się wszyscy przyzwoicie bawili.

Jeśli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się oferowanym jadłospisem. Sale weselne ze względu na swoje doświadczenie w takich imprezach mają już ustalone wstępne jadłospisy i należałoby w tym temacie polegać na dyrektywach menagera, bo szykuje on to nie pierwszy raz. To dziś już można stroić salę i zapraszać gości. Jeśli spełnimy wszystkie podstawowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już tylko od naszych gości.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz