Marka jaka zajmuje się sprzedawaniem innowacyjnie zaprojektowanych zabudów na tarasy

Marka jaka zajmuje się dystrybucją innowacyjnie zaprojektowanych zabudów na tarasy, czyli Monolith może pochwalić się wszechstronną propozycją sprzedażową. Głównymi produktami są markizy oraz pergole, aczkolwiek w punkcie sprzedaży można zaopatrzyć się też w systemy przeciwsłoneczne wewnętrzne oraz wykorzystywane na zewnątrz. Można spodziewać się, że abstrahując od tego, jaki dopasuje się produkt z Refleksole Poznań, usługa zostanie zrealizowana kompleksowo. Kupujący dostaną porady dotyczące wyboru adekwatnego pod konkretną zabudowę rozwiązania, wykonane będą pomiary a także prace montażowe.

Dodatkowo, doświadczeni pracownicy Monolith oferują też przeglądy. Pewne jest to, że podczas gdy ktoś zaopatrzy się w wyselekcjonowany z katalogu produkt, utworzy niezwykły klimat na tarasie. Można będzie na nim odpoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z elementów jakie prezentują się wyjątkowo modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o zwiększonej sztywności, co pozwoli z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się kierować pod wybranym kątem, co daje możliwość swobodnej regulacji intensywności słonecznego.

Zainteresowanie konsumentów Monolith zwracają również refleksole. To innowacyjna forma zabezpieczenia pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Co istotne, element ten można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole świetnie sprawdzają się na oszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną opcję w ofercie stanowią pergole, czyli zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć postać wolnostojącą lub opierającą się. Udostępnione są w Monolith w postaci: tekstylnego złożonego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli aluminiowych albo użytecznego i estetycznego dachu szklanego. Dzięki nim można utworzyć dodatkową przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w 100% komfortowo, dla przykładu dzięki akcesoriom jakimi są: oświetlenie ledowe czy rolety boczne typu screen. Dla osób posiadających ogrody szklane poleca się natomiast markizy, funkcjonujące jako system ochrony UV.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz