Łączenie kilku metod dezynsekcji w celu zwalczenia dowolnych szkodników

Łączenie wielu metod dezynsekcji w celu zwalczania dowolnych szkodników to przejaw rzetelnego nastawienia pracowników z przedsiębiorstwa BIOS. W wypadku usługi jaką jest zwalczanie moli odzieżowych Gdańsk zestawione mogą być metody: mechaniczna, fizyczna, chemiczna oraz użycie innych owadów. Pracownicy nie mają problemów ze zwalczeniem: pluskiew, much, os, szerszeni, pcheł, karaluchów, prusaków oraz karaczanów. Zwalczone są również szkodniki żywności: wołek zbożowy, mklik, omacnica i trojszyk.

Preparaty stosowane do dezynsekcji są bezpieczne dla otoczenia oraz wyjątkowo skuteczne. Wyjątkowo często stosowana jest technika klasyczna, bazująca na nanoszeniu cieczy użytkowej na powierzchnie przy pomocy dowolnych opryskiwaczy, nisko – jak i wysokociśnieniowych. Opryskiwanie ma na celu zwilżanie powierzchni substancjami aktywnymi, zarówno w formie gotowego do użycia wyrobu, jak i roztworu płynnej emulsji lub proszku pod postacią koncentratu.

Środki stosowane do dezynsekcji opryskowej mają cechy kontaktowo – żołądkowe. Oddziaływanie owadobójcze następuje jako rezultat spożycia preparatu przez owady, jak i poprzez kontakt owadów z powierzchnią, na jakiej preparat był naniesiony. Środki dopasowane są zawsze na indywidualnych zasadach, z uwzględnieniem tego, z jakimi szkodnikami oraz w jakiej liczbie zmaga się klient. Bezzwłoczne oddziaływanie środków i ich spora efektywność zachęcają klientów do współpracy z firmą BIOS.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz