Kiedy przydatna jest zmysłowość – body i dodatki

Rzadziej spotykane oraz używane, ponieważ nie jest konkretne.Body jako bielizna sprawdza się w zasadzie u kobiet, które wolą całość bielizny łączonej jako dół z górą przez co wolno cudownie wyglądać i czuć wygodę.

Zarazem kobieta czuje się kobieco, albowiem body ma prawo posiadać miseczki demonstrujące sylwetkę i wszelkie atuty, mimo zakrytego brzucha. Kobiety w ciąży mogą je nosić w pokaźniejszych nieco rozmiarach, albo inne dziewczyny znające się na rzeczy. Taka bielizna jest dosyć nieczęsto kupowana oraz stosowana, ponieważ niemniej jednak w większości nie czujemy my kobiety pociągu do jej noszenia.

Na ogół argumentem tego jest powód, że kobieta ma nie zakrywać a okazywać swoje zalety sobie i np. partnerowi, co body odejmuje zakrywając talie itp. Jest jednakże grupa kobiet, które właśnie w body widzą to coś, ta kobiecość oraz naturalność, niekoniecznie musi posiadać miseczki, tak w związku z tym ciało żyje w zgodzie z naturą, gdzie piersi swobodnie się układają pod bawełnianą bielizną body. Mogą być białe, cieliste czy też czarne, zapinane itp. Zwykle są dodatkiem do bielizny, która się nazywa gorset. Pończochy może nie są do końca bielizną lecz tworzą jej uzupełnienie, wobec tego nie mogło się bez nich obejść, są jej całościowym wykończeniem, dając rezultat seksownej bielizny, że żaden mężczyzna się nie oprze kobiecie przyodzianej nie.

Mogą być z lajkry przeważnie, gdzie wykończenia ku górze są z koronki czy innej dekoracyjnej tkaniny, cienkiej i przylegającej odpowiednio do ud – wypróbuj też seksowne majtki. Pończochy to samo piękno, zapinane na paseczki dołączone do gorsetu, są kabaretowe czy też przezroczyste z jednolitego koloru, w większości wypadków czarne. Bielizna ma to do siebie, że musi mieć to coś, co gorset jej dodaje, tak w związku z tym jeśli już bawimy się w seksowną bieliznę na specjalną okazje to należałoby wzbogacić pończochami, przede wszystkim jeżeli są one czarne. Mamy ich do wyboru co niemiara typów oraz rozmiarów, a na pewno każda z nas będzie usatysfakcjonowana. Pięknie się komponują i w gruncie rzeczy można poczuć się w nich kobieco oraz atrakcyjnie, przede wszystkim polecane są na wieczory, gdzie wygoda to fundament, a lepsze.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz