Forgastro: uproszczenie technologiczne umożliwiające skoncentrować się maksymalnie na prowadzonym biznesie

Forgastro to uproszczenie technologiczne pozwalające koncentrować się w pełni na prowadzonym biznesie. Będąc zdecydowanym na to oprogramowanie można mieć pewność, że usunięte będą te trudności, jakie ma się w klasycznym ukierunkowaniu do biznesu gastronomicznego, takie jak związane ze składaniem zamówień albo z komunikacją między kelnerami a kuchnią. Goście bez wątpienia dostaną zawsze swoje zamówienie zgodnie z oczekiwaniami.

Ze względu na to że wiadomości z Forgastro są zachowane w chmurze, nie trzeba się też obawiać o ich bezpieczeństwo. Wszystko zabezpieczane jest protokołami sieciowymi. Kompletna historia, raporty i inne funkcje będą sprzyjać niezakłóconej pracy wszystkich osób w konkretnym lokalu. Co ważne, do oprogramowania ma się wgląd nawet wtedy, gdy będzie awaria komputera. Sama rezerwacja stolika jest czytelna, co będzie sprzyjać szybkiemu wdrażaniu.

Tymczasowi użytkownicy zachwalają także nowoczesną kontrolę, bo jeśli są właścicielami kilku lokali, to dzięki Forgastro mogą nimi sprawnie rozporządzać w tym samym czasie. Mają także wpływ na zaangażowanie pracowników, jak i na to, co dzieje się w magazynie. Z Forgastro można korzystać na smartfonie, tablecie albo komputerze, a taka dowolność również jest doskonale postrzegana. Ze względu na to, że system został stworzony wprost dla gastronomii, wszystko jest opracowane na intuicyjnych zasadach.

Firma oferuje szkolenie z systemu, wobec czego każdy zostanie zaznajamiany z tą technologią. Z panelu administracyjnego można korzystać w delegacji, bądź na urlopie. Na system nie są nałożone inne opłaty, a współpracę można zaczynać od darmowego abonamentu. System będzie także zaktualizowany bez zbędnych ukrytych opłat. Dla użytkowników liczy się niezawodność funkcjonowania. Forgastro opiera się na technologii chmury, czyli jest w każdej sytuacji udostępniony, nawet w czasie awarii urządzenia obsługującego.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz