Ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni

Kolekcja Sant Agostino to prestiżowa imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to włoska firma, jaka własną pozycję w międzynarodowym przemyśle ceramiki tworzy od więcej niż pół wieku. Poszczególne produkty, sygnowane Sant Agostino są połączeniem włoskiego kunsztu, tradycyjnego podejścia oraz nowoczesnego podejścia. W rodzinnej manufakturze bardzo dużą wagę przykłada się do najwyższej jakości zaprojektowanych płyt. Jeśli natomiast chodzi o nowoczesność, to świetnym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwala to Włochom stworzyć płytki, które idealnie naśladują piękno i pełnię przyrody. Nic dziwnego, że wyroby takie są światowymi wyznacznikami trendu. Ogromną popularnością chwali się na przykład seria Blendart, naśladująca drewno z efektem postarzania. Dostępne produkty z pochodzącej z Włoch kolekcji można kupić w sklepie www Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek udostępnione produkty są nad wyraz dokładnie opisane, jak i dołączone są do nich grafiki. Z tego powodu żaden klient nie ma zastrzeżeń a propos tego, na co powinien się zdecydować.
Dodatkowo, kiedy ktokolwiek ma jakieś pytania, to może o wszystko dopytać ekspedientów ze sklepu, którzy świetnie znają się na dopasowaniu płytek do wybranych wnętrz.

W punkcie sprzedaży umieszczone są wszystkie kolekcje od zaprezentowanego wytwórcy. Płytki mają przeznaczenie ścienne albo podłogowe. Mają też dowolne wymiary, wobec czego każdy może je dopasować do swoich oczekiwań oraz do wykorzystania, jakie dla nich planuje. Okres oczekiwania na zrealizowanie zamówienia to 14 dni.

Płytki można dopasować pod kątem: wymiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, koloru a także grubości. Poza płytkami na ściany i na podłogi dostępne są także: wielkoformatowe, gresy a także łazienkowe. Klienci mogą wybierać wśród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Efekt naturalnych kamieni sprawdzi się świetnie w pomieszczeniach modernistycznych lub inspirowanych industrializmem. Kiedy ktoś myśli o tym, żeby mieć w domu niebanalne wnętrza, to powinien zdecydować się na taki zakup.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz