Dlaczego Simsy są tak legendarne? Sprawdzamy rozmaite części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest w głównej mierze dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę bardzo ciekawą i wciągającą. Wszelkie komponowane przez graczy postacie są w związku z tym trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w nielicznych grach komputerowych (między odmiennymi w grze Harvest Moon), jednakowoż żadna seria uprzednio nie zdobyła tak dużej popularności. „The Sims 4” jest wobec tego pierwszą częścią serii, jaka odniosła fenomenalny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest zwykłą grą jednoosobową, w związku z tym każdy gracz może osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie niemniej jednak musi to być jedna rodzina, wolno albowiem kierować życiem kilku rodzin równolegle – wypróbuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie są w stanie nawiązywać kontakty z innymi Simami, przez co gra staje się jeszcze bardziej ciekawa. Sami więc widzicie, iż grać wolno właściwie niesłychanie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się z pozostałych także prekursorskimi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Dzisiaj pozostały one rozbite, mamy więc zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Z pewnością jest to dosyć atrakcyjna zmiana, ponieważ dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną umiejętność wolno od tej pory zwiększyć poprzez praktykowanie określonej czynności. Nie sposób również nie wspomnieć o tak zwanych dodatkach do gry, które akompaniują właściwie każdej części. Skutkiem tego nie zdołało ich zabraknąć również w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie dodatki, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” oraz „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. To właśnie dzięki niemu konstruowane przez nas postacie mają szansę podróżowania – zwiedzania pomiędzy innymi Francji, Egiptu oraz Chin.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz