Buty na lato – modne, przydatne oraz zaznaczające piękno stóp

Dla pań buty to coś znacznie więcej aniżeli jedynie okrycie stóp. Buty są niesamowicie znaczącym dodatkiem, dopełnieniem własnego ja, towarzyszem poprawiającym nastrój, gdy wszystko inne zawodzi. Skoncentrujmy się jednakże na aspekcie bycia dodatkiem oraz to dodatkiem w dosyć nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Wielu mężczyzn rozpoczyna nieomalże klękać, gdy słucha o damie uprawiającej seks w szpilkach. Ten malutki fetysz jest niezwykle ceniony. Skutkiem tego panie muszą zainwestować w zakup czerwonych półbucików na dużych obcasach – im bardziej klasyczne, tym poprawniej zadziałają na mężczyznę. Kojarzy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, jaka wielokrotnie występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z czasem może ten rodzaj zabawy się rozwinie w waszej sypialni oraz zamiast perfekcyjnych szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki lub inne wersje butów na wysokich obcasach. Oczywiście nie należy eksperymentować z butami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym znacznie bardziej domowe kapcie nigdy nie będą na tyle seksowne, aby funkcjonować podniecająco na płeć męską.

Bodajże że do łóżka idziemy z ogrodnikiem w tajemnicy przed panem domu – wówczas każde buty, jakie akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Głównie że szkoda będzie czasu na to, żeby zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, gdy zrzucamy całkiem mnóstwo ubrań. Odsłaniamy sporo ciała, nie tylko ze względu na panującą temperaturę, jednakowoż także najzwyczajniej w świecie po to, by się zademonstrować – rekomendujemy buty espadryle damskie. Letnie buty też odsłaniają sporo – doskonałe sandałki są wyznacznikiem idealnej letniej temperatury. Niemniej jednak nie wolno zapominać o tym, iż sandały upiększają stopy jedynie w owym czasie, kiedy stopy same są zadbane. Ergo: nim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez baczenia na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, lub w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, by móc przez całe wakacje chodzić w odkrytych butach. Odkrywanie stóp sprawia ich wysuszanie. Kiedy do sandałów wpada piach, sprawia otarcia i odciski.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz