Animatorzy, jacy program zabaw dopasowują personalnie do osób uczestniczących w imprezie

Team firmy Alee Frajda tworzą pedagodzy, którzy przebieg zabawy dopasowują personalnie do uczestników imprezy. I to największy walor podanej firmy, bo opiekunowie zdecydowani na skorzystanie z pomocy doświadczonych pedagogów wiedzą, że zabawy będą zawsze dopasowane do ich maluchów, a zajęcia będą nowatorskie. Zabawy, z jakich listą można zaznajomić się pod linkiem https://aleefrajda.pl/o-nas każdorazowo przystosowane są do wieku a także do pasji maluchów. Bardzo często z usług podanej firmy opiekunowie korzystają, gdy chodzi o opracowanie zabaw na wesele. Rodzice albowiem często chcą pobawić się w swoim towarzystwie, a dzieci siedzą wtedy przy stole i się nudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zapewnić świetną i odbywającą się w bezpiecznych warunkach zabawę. Obejmuje ona między innymi: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, robienie tatuaży z wykorzystaniem farb antyalergicznych, jak i dużo pozostałych form. Oferta firmy rozdzielona jest na kategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Dodatkowo, przygotowywane są kursy oraz warsztaty dla animatorów, którzy planują się rozwijać w branży. Opiekunowie mogą korzystać z usług wykwalifikowanych animatorów: na urodzinach, koloniach, bądź w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą skorzystać z możliwości zrobienia urodzin tematycznych, zależnie od umiejętności malucha. Przedszkola i szkoły mogą zdecydować się na pomoc animatorów w czasie wydarzeń jakimi są: Dzień Pluszowego Misia, wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są też warsztaty tematyczne dla przedszkoli i szkół. Przedsiębiorstwa chętnie wykorzystują pomoc Alee Frajdy w trakcie imprez firmowych lub okołoświątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowane są rozbudowane pakiety na wesela. Dodatkowo, na każdą okazję można zrobić użytek ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych lub wynajmować fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda oferuje także zachwycające występy iluzjonistów.

Zobacz też to:

Dodaj komentarz